NASZA OFERTA

W Naszej Firmie posiadamy szeroki wachlarz usług ogrodniczych. Nasza oferta przygotowana została z myślą zarówno o Klientach indywidualnych, jak również o przedsiębiorstwach i firmach z sektora publicznego. Nasze indywidualne oraz profesjonalne podejście do Klienta pozwala Nam realizować wyznaczone zadania na satysfakcjonującym Klientów poziomie.

 

Cechuje Nas PROFESJONALNA OBSŁUGA oraz NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG. Dzięki wprowadzeniu do Naszej oferty ROCZNEJ GWARANCJI NASADZEŃ oraz BEZPŁATNEJ ROCZNEJ PIELĘGNACJI przy zakładaniu bądź rewitalizacji ogrodu, Nasi obecni i przyszli Klienci mogą w spokoju podziwiać swoje nowe ogrody. Zapraszamy zatem do skorzystania z Naszej Oferty, a obiecujemy, że nie będą Państwo żałować tej decyzji!

NASZe GŁÓWNE USŁUGI

  1. Profesjonalne projekty nasadzeń ogrodów, tarasów i in. terenów zieleni
  2. Realizacja i kompleksowa pielęgnacja ogrodów, tarasów i in. terenów zieleni
  3. Profesjonalne projektowanie i realizacja automatycznych systemów nawodnieniowych
  4. Rewitalizacja terenów zieleni
  5. Doradztwo ogrodnicze
  6. Opieka nad grobami
  7. Odśnieżanie

Jesteśmy firmą, która łączy wiedzę z różnych, specjalistycznych dziedzin ogrodnictwa z profesjonalną obsługą klienta i wykonawstwem usług na najwyższym poziomie. Dzięki połączeniu tych kluczowych elementów tworzymy dobrą markę. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość Naszych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszym cennikiem.